ویژگی فرش در کانال فرش ارزان

فرش

قالی های ماشینی با استفاده از الیاف مصنوعی تولید می‌شوند و این فرش را با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاههای بافت قالی تولید می شوند. سرعت تولید این فرش های ماشینی بالاست و این فرش‌ها دارای تنوع در طرح و نقشه می باشند. شما با استفاده از کانال فرش ارزان می توانید به راحتی خرید فرش ماشینی دلخواه خود را داشته باشید.

 استفاده از کانال فرش ارزان

افراد برای خرید فرش ماشینی ارزان قیمت دلخواه دغدغه‌های مانند هماهنگی فرش ها و وسایل منزل را دارند. کانال فرش ارزان این امکان را به شما می دهد که با استفاده از مشاوران متخصص در امر فروش فرش، می توانید فرش دلخواه خود را متناسب با دکوراسیون منزلتان تهیه کنید.

شما با مراجعه به کانال فرش ارزان می توانید مشخصات دلخواه فرش خود را بدون هیچ گونه سختی، ترافیک و شلوغی انتخاب کنید.

همچنین از کانال فرش ارزان میتوانید تعداد شانه، تراکم و نوع مواد مصرفی در فرش را انتخاب کنید.

در خرید فرش ارزان از کانال فرش ارزان به چه نکاتی باید توجه نمود.

  • در خرید فرش از کانال فرش ارزان به سایز فرش حتما توجه کنید، بنابر اصل چیدمان وسایل مانند فرش، اندکی فاصله بین دیوار تا فرش باید وجود داشته باشد؛ فرش بتواند زیبایی و جلوه خود را نشان دهد.
  • در کانال فرش ارزان توان تعداد شانه و تراکم فرش خود را انتخاب نمایید. هرچه تعداد تراکم و شانه فرش کمتر باشد فرش شما ارزان تر خواهد بود
  • همچنین اگر فرش با قیمت ارزان مدنظرتان است به جنس نوع نخ مصرفی در فرش توجه کنید. گرانترین نوع نخ مصرفی در فرش اکریلیک هیت ست شده است این نوع نخ، ضد آلرژی و حساسیت است. کمترین قیمت نخ مربوط به نخ بیسیم و نایلونی ست.
  • نوع دستگاه بافنده در قیمت فرش ماشینی تاثیر می گذارد. نوع دستگاه ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه با هم متنوع اند. در کانال فرش ارزان در مشخصات فرش نوع دستگاه بافنده نیز ذکر شده است
  • این نکته را نیزفراموش نکید:

هرچه تعداد شانه و تراکم فرش کمتر باشد، فرش ضخامت و وزن بیشتری دارد و هرچه تعداد تراکم و شانه فرش بالاتر رود فرش دارای لطافت و نرمی مخصوصی به فرش دستباف شباهت بیشتری خواهد داشت.

چای ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه به خاطر ارتفاع کم نفس خواب در کانال فرش ارزان دارای قیمت بالاتری هستند.

 شناسنامه فرش‌های ماشینی

در پشت هر فرش ماشینی شناسنامه فرش وجود دارد با استفاده از کانال‌فرش ارزان می توان این شناسنامه را بدانید در شناسنامه فرش:

  • تعداد رنگ: تعداد رنگ مصرفی در فرش ماشینی از ۷ الی ۱۲ رنگ متفاوت است و هرچه تراکم و شانه فرش بیشتر باشد تعداد رنگ در طراحی فرش بیشتر میشود.
  • انواع نخ: نکته‌ای که در فرش ماشینی استفاده می‌شوند شامل نخ پلی استر، ‏bcf، اکرولیک و نایلونی می باشد
  • انواع طرح و نقشه: فرشهای ماشینی دارای نقش های متفاوتی هستند و شما به راحتی می توانید متناسب با سلیقه خود و هارمونی رنگ پرده مبلمان و دیوار، فرش مورد نظر خود را تهیه نمایید.

بیمه نامه در فروش فرش

بعد از انتخاب فرش، کانال فرش برای ارسال فرش ماشینی از طریق باربری ها و ادارات پست اقدام می نمایند. به دلیل انتقال فرش از شهری به شهر دیگر مشکلاتی مانند خرابی و یا مفقود شدگی کالا وجود دارد، ارسال کننده های فرش از بابری ها استفاده میکنند که محصول را بیمه و در صورت هرگونه مشکل، جبران خسارت میشود.

وی که باید در خرید فرش از کانال و سایت‌های فروشنده به آن توجه نمود، نمادهای اطمینان فرش است و نماد اطمینان اینترنتی بنام اینماد است. اگر سایتی اینن نماد را نداشت به هیچ وجه از آن خرید نکنید.