ویژگی خرید فرش آنلاین

فرش

با پیشرفت تکنولوژی و زندگی اینترنتی خرید فرش آنلاین نیز با کمترین هزینه و زمان انجام می‌شود.

خرید فرش‌آنلاین چگونه است؟

فروشگاه های اینترنتی مانند مغازه‌های واقعی هستند اما تنوع محصول بیشتری دارند و شما به راحتی می توانید، در برابر تنوع محصولات فراوان، خرید فرش آنلاین داشته باشید. خرید فرش آنلاین تمام مشخصات فرش مانند تعداد شانه و تراکم،  تعداد رنگ، نوع نخ فرش ماشینی و قیمت فرش و … را مشاهده کنیم و بر حسب نیاز، فرش ماشینی خود را تهیه کنید.

بهترین فروشگاه های آنلاین کدامند؟

بهترین فروشگاه ها برای خرید آنلاین آن‌هایی هستند که بتوانند پشتیبانی در همه زمینه‌ها، و در خدمات ارائه دهنده پیشگام باشند.

همچنین بهترین سایت خرید فرش آنلاین باید دارای نوار جستجو، قسمت‌های مختلف انواع فرش و تابلو فرش و مطالبی برای آشنایی با فرش داشته باشد.

 تاثیر فرش بر دکوراسیون

فرش های ماشینی در چیدمان خانه ها حرف اول را در زیبایی دکوراسیون میزنند. در خرید فرش آنلاین بر حسب مکان مورد استفاده فرش باید به نوع تراکم و شانه فرش، نوع نخ مصرفی و تعداد رنگ در فرش بسیار توجه کنیم. برای مثال: فرشهای ماشینی ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه را به دلیل ظرافت ویژه ای که دارند در اتاق های پذیرایی، که رفت آمد کمی دارند استفاده می کند و فرش مورد استفاده در اتاق خواب ها باید دارای رنگ ملایم و استحکام و مقاومت بالایی در برابر رفت و آمد باشد تا زیبایی خود را سریع از دست ندهد.

 

انواع طرح در خرید فرش آنلاین

برای خرید فرش آنلاین بنا بر سلیقه خود می توانید طرح های متنوع از فرش های سنتی و مدرن را انتخاب کنید. طرح های مدرن در خرید فرش آنلاین شامل فرش:

  • شگی
  • شنل
  • فرشهای چرم و پوستی
  • گلیم فرش ها و فرش های سه بعدی
  • فرش های ترک و …. را نام برد.

از طرحهای سنتی نیز می‌توان به طرحهای اسلیمی و گل و بوته در فرش ماشینی اشاره نمود از جمله این طرحها می توان به:  طرح افشان،  طرح باغ ملک، طرح شاه عباسی و … اشاره کرد. این نقشه ها در کنار رنگ های متنوع، زیبایی خارق العاده ای را به خانه شما عطا میکنند.

همچنین در خرید فرش آنلاین به هارمونی رنگ پرده، وسایل و مبلمان و رنگ دیوارها توجه کنید تا زیبایی و شکوه فرش شما نشان داده شود.

 ویژگی خرید آنلاین

یکی از ویژگی‌های خرید آنلاین، به خرید در هر زمان از شبانه روز اشاره کرد. در خرید آنلاین از ترافیک و شلوغی در امان هستید و در این نوع خرید ها فروش فرش ماشینی بدون واسطه و مستقیم از طریق کارخانه ها انجام می شود. در خرید‌فرش آنلاین، به طور مستقیم، کالایی اورجینال و اصل را تحویل میگیرید و در هزینه نیز صرفه جویی میکنید.

لازم به ذکر است که شما می توانید با کارشناسان انلاین جهت خرید فرش ماشینی خود مشاوره بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید. در خرید آنلاین قالی های ماشینی ارسال به تمام نقاط کشور و خارج از کشور در کمترین زمان ممکن انجام شده و کالا ها دارای ضمانت نامه و بیمه می باشد.

 

ویژگی های فرش ماشینی در خرید اینترنتی

  • فرشهای ماشینی دارای تنوع طرح و رنگ و نخستن بهترین نرخ مصرفی در فرش ماشینی اکریلیک هیت ست شده است به این فرش ها فرش های بدون حساسیت می گویند. از دیگر نخ مصرفی در فرش ماشینی میتوان به نخ پلی استر، پلی پروپیلن و … اشاره کرد.
  • تعداد شانه و تراکم در فرش نیز بر قیمت و مرغوبیت کالا تاثیرگذار است. منظور از تعداد شانه و تراکم، تعداد گره در عرض و طول فرش است. هر چه تعداد شانه و تراکم فرش بیشتر باشد فرش ریزبافت تر و دارای قیمت بالاتری است.
  • تعداد رنگ نیز بر زیبایی و قیمت‌فرش تاثیر گذار است. هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش ماشینی بیشتر باشد شکوه و قیمت فرش بیشتر است

همچنین از معایب خرید انلاین، میتوان به بررسی نکردن فرش در زمان خرید اشاره کرد.