نحوه ست کردن کاغذ دیواری با فرش در دکوراسیون داخلی

ست کردن کاغذ دیواری با فرش

هماهنگی کاغذ دیواری با سایر بخش های منزل

در دنیای دکوراسیون داخلی برای ست کردن کاغذ دیواری با اجزای مختلف منزل ارزش بسیار زیادی قائل می شوند. در واقع در دکوراسیون داخلی به ست کردن کاغذ دیواری با فرش و پرده یا مبلمان یا سایر وسایل منزل پرداخته می شود. اما سه مورد اول بیش تر در دنیای دکوراسیون داخلی رایج می باشند. در این مطلب قرار است به بررسی نحوه ست کردن کاغذ دیواری با فرش در دکوراسیون داخلی منزل بپردازیم. نکاتی در این بین وجود دارد که بسیار ارزشمند می باشند و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. این نکات را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد و به ست کردن کاغذ دیواری با فرش فروشگاه های فرش جانان خواهیم پرداخت. آیا تا به حال به بررسی فرش های فروشگاه فرش جانان پرداخته اید؟ اگر تا به حال فرصت بررسی این فرش ها را نداشته اید، حتما به این فرش ها سری بزنید، زیرا ما فرش هایی دارا می باشیم که برای دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار مناسب می باشند.

نحوه ست کردن کاغذ دیواری با فرش

ست کردن کاغذ دیواری با فرش، به قاعده و قانون خاصی نیاز دارد. البته در طراحی دکوراسیون داخلی نمی شود از قوانین زیادی تبعیت کرد و برای این کار به مقدار مناسبی خلاقیت و ایده های تازه هم نیاز خواهید داشت. اولین قانون در ست کردن کاغذ دیواری با فرش، تناسب این دو مورد با فضای داخلی کلی خانه می باشد. ست کردن کاغذ دیواری با فرش به این معنا نمی باشد که شما به رنگ مبل ها نباید توجه داشته باشید، بلکه مناسب بودن رنگ مبل ها و پرده ها و سایر اجزای خانه هم در این نوع طراحی دکوراسیون داخلی مهم می باشد. البته در این نوع طراحی دکوراسیون داخلی، تاکید بر ست کردن کاغذ دیواری با فرش می باشد و به تناسب این دو بخش باید بیش تر توجه کنید.

برای مثال اگر مبلمان شما به رنگ سرمه ای می باشد، بهتر است که کاغذ دیواری را به رنگ آبی روشن انتخاب کنید یا از کاغذ دیواری سفید با گل هایی آبی استفاده نمایید. برای فرش ها هم بهتر است از فرش هایی با زمینه آبی و سفید یا سرمه ای و گل هایی به رنگ آبی و سفید استفاده نمایید.

به طور کلی بهتر است تم رنگ های کاغذ دیواری شما با فرشی که انتخاب کرده اید، تناسب قابل قبولی داشته باشد. در این صورت شما می توانید ست کردن کاغذ دیواری با فرش را به خوبی در خانه خود پیاده سازی نمایید. در واقع در ست کردن کاغذ دیواری با فرش شما باید از طراحی خاصی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در هر نوع طراحی، رنگ ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. پس بهتر است که شما قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ های کاغذ دیواری و فرش منزلتان، در مورد تاثیر رنگ ها بر محیط خانه و رنگ های مکمل و متضاد اطلاعات بیش تری را جمع آوری نمایید.

ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی بهتر

اگر کاغذ دیواری شما دارای طرح های خاصی می باشد، شما می توانید با باقی مانده این کاغذ دیواری، کوسن هایی تهیه کرده و بر روی مبلمان خود از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید از فرش هایی متناسب با طرح های این کاغذ دیواری استفاده کرده و رنگ آن ها را دقیقا مانند همین طرح ها انتخاب نمایید. ست کردن کاغذ دیواری با فرش با کمک فروشگاه فرش جانان ساده تر از گذشته است، شما با مشورت با کارشناسان این مجموعه می توانید انتخاب هایی بسیار مناسب تر داشته باشید.