معرفی انواع مدل فرش اتاق کودک

فرش کودک

فرش اتاق کودک از جمله مهم‌ترین بخش در دکوراسیون اتاق کودک می‌باشد. زیبایی دکوراسیون اتاق کودک تاثیر زیادی بر روحیه کودک دلبندتان خواهد داشت. مدل فرش اتاق کودک با تنوع گسترده‌ای در بازار فرش کودک به چشم می‌خورد. در انتخاب فرش اتاق کودک به نکات مهمی باید توجه کرد.
پس با وبلاگ جانان کارپت همراه باشید.

نرم و لطیف بودن فرش اتاق کودک، از مهم‌ترین نکات در خرید فرش می‌باشد. در انتخاب مدل فرش اتاق کودک به بدون پرز بودن آن نیز توجه لازم را داشته باشید. ست بودن فرش اتاق کودک از نظر رنگ و مدل با دکوراسیون اتاق خواب، از دیگر اصول مهم برای انتخاب فرش است.

معرفی انواع مدل فرش اتاق کودک

در هنگام خرید فرش برای اتاق کودک علاوه بر کیفیت، جنس و رنگ به طرح آن نیز توجه داشته باشید، چرا که طرح و مدل فرش اتاق کودک تاثیر زیادی بر ناخودآگاه و روحیه کودک خواهد داشت. در ادامه به معرفی برخی از مدل فرش اتاق کودک می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع مدل فرش عروسکی :

مدل‌های عروسکی از فرش‌های مدرن برای اتاق خواب کودک است که با تصاویری از شخصیت کارتونی و انیمیشن بافته می‌شود. طرح و رنگ فرش بر زیبایی دکوراسیون داخلی تاثیرگذار است. در انتخاب مدل فرش اتاق کودک به جنس آن نیز توجه داشته باشید، چرا که تاثیر بسزایی بر سلامت کودک خواهد گذاشت.

فرش مدل سفیدبرفی :

مدل سفیدبرفی از جمله مدل‌های دخترانه فرش کودک است، که زیبایی محیط اتاق را دوچندان می‌کند.

فرش کودک

فرش مدل فروزن:

فرش‌های عروسکی از بهترین گزینه‌ها برای فرش کردن اتاق خواب کودکان است. فرش‌های شخصیت‌های کارتونی و حیوانات نیز برای کودکان از جذابیت خاصی برخوردار هستند.

مدل آلیس:

فرش مدل آلیس از طرح‌های عروسکی پرطرفدار برای دکوراسیون اتاق خواب می‌باشد. فرش مدل آلیس نیز برای ست کردن با دیوار و پرده طرح آلیس مناسب است.

فرش مدل مرد عنکبوتی:

از جمله فرش‌های پرطرفدار برای فرش اتاق خواب پسربچه‌ها است.

فرش مدل سیندرلا:

سیندرلا یکی از کارتون‌های دوست داشتنی برای دختران است. دختر بچه‌ها علاقه زیادی به ست کردن دکوراسیون اتاق خواب با مدل سیندرلا دارند.

فرش کودک

فرش مدل پوکمون:

از کارتون‌های محبوب بین کودکان است و فرش آن نیز بافته می‌شود. همان‌طور که گفته شد برای فرش اتاق کودک، تنوع زیادی در بازار وجود دارد و هر کسی با توجه به سلیقه خود می‌تواند به انتخاب و خرید فرش اتاق کودک بپردازد.

فرش مدل عروسکی السا:

فرش‌های عروسکی معمولا وزن کمتری دارند و به همین دلیل شستشوی آن‌ها راحت‌تر است. مدل فرش تاثیر زیادی بر یادگیری و ذهن کودک شما خواهد داشت.

فرش مدل زیبای خفته:

کارتون زیبای خفته توانسته نظر خیلی از بینندگانش را جلب نماید. این مدل فرش قابلیت ست شدن با سایر وسایل اتاق خواب کودک دارد و به راحتی می‌توانید این فرش زیبا را با پرده، تخت و کمد کودک ست نمایید.

فرش مدل حروف الفبای انگلیسی:

فرش با طرح حروف و اعداد انگلیسی از جمله فرش‌های محبوب برای اتاق خواب کودک و مهدکودک‌ها می‌باشد.

فرش مدل پری دریایی:

ماجرای پری دریایی از انیمیشن‌های پرطرفدار است که در دکوراسیون اتاق خواب کودک نیز کاربرد دارد. مدل فرش، پرده و سرویس خواب پری دریایی بسیار محبوب و پرفروش در بین مدل‌های دکوراسیون اتاق خواب کودک است.

فرش مدل دختر توت فرنگی:

این مدل فرش برای اتاق خواب دختران مناسب است.

فرش مدل بن تن:

بسیاری از پسر بچه‌ها این طرح را برای دکوراسیون اتاق خواب انتخاب می‌کنند. بن تن از شخصیت‌های مورد علاقه خیلی از کودکان است.

فرش عروسکی مدل باب اسفنجی:

از طرح‌های دوس داشتنی بین دختر و پسر بچه‌ها است که علاقه زیادی به ست کردن وسایل اتاق خواب با طرح باب اسفنجی دارند.

فرش مدل عروسکی رابین هود:

رابین هود یکی از شخصیت‌های کارتونی محبوب همه سنین می‌باشد، که از طرح رابین هود برای سرویس خواب اتاق کودک نیز استفاده می‌شود.

فرش مدل تام و جری:

فرش‌های طرح شاد و کودکانه مانند مدل تام و جری تاثیر زیادی بر هوش هیجان و تقویت خلاقیت کودک دارند.