فرش زرد رنگ در دکوراسیون داخلی

فرش زرد

‌رنگ فرش ماشینی تاثیر مستقیم با احساسات دارد. رنگ فرش در دکوراسیون منازل مسئله بسیار مهمی است. رنگ ها روحیه و حالات انسان‌ ها را تغییر می دهند. رنگ ‌ها از نظر گرمی و سردی تقسیم می شوند.  رنگ های گرم شامل: زرد، قرمز و نارنجی رنگ های سرد مانند سبز، بنفش و آبی می باشند. ترکیب رنگ‌ های فرش ماشینی باعث جلوه به فرش می شوند. در این مقاله تاثیر فرش زرد در دکوراسیون داخلی را بیان می کنیم پس با فرش جانان همراه باشید

 فرش زرد در دکوراسیون داخلی

در روانشناسی رنگ‌ها زرد نشان دهنده روشنایی است. این رنگ فرش باعث میشود دکوراسیون منازل گرم و صمیمی باشند. به خاطر روشن بودن رنگ زرد، بهتر است این فرش در مکان‌ هایی استفاده شود که رفت و آمد کمتری دارند؛ تا در معرض کثیف و آلودگی قرار نگیرند.

 خصوصیات فرش زرد

فرش های ماشینی زرد، انرژی بخش هستند و این نوع رنگ در طرح های مدرن و سنتی فرش های ماشینی تولید می شوند. امروز این رنگ فرش در تعداد ۷۰۰ الی ۱۲۰۰ شانه تولید و وارد بازار شده اند. از جمله طرح ‌های فرش زرد می توان به طرح: الی، سلاطین و … اشاره نمود.

ست کردن وسایل با فرش زرد رنگ

استفاده از فرش زرد رنگ در دکوراسیون داخلی حساسیت بسیاری را می‌ طلبد. شما باید رنگ فرش را با مبلمان، طرح کاغذ دیواری، کوسن ها و پرده ها هماهنگ کنید و این کار باعث نشان دادن جلوه فرش ماشینی زرد رنگ شما می شود.

یکی از زیباترین ترکیب رنگ زرد با رنگ طوسی است. این ترکیب رنگ باعث می شود خسته کنندگی رنگ زرد به چشم ها از بین برود و زیبایی دکوراسیون شما افزایش یابد.

انواع مدل فرش ‌های زرد رنگ

فرش ها در انواع مدل‌ های مختلفی بافته می‌ شوند یکی از مدل هایی که باعث خاص شدن دکوراسیون داخلی شما می شود، استفاده از فرش های گرد زرد رنگ می باشد. این فرش های گرد زرد رنگ را می توانید به راحتی در چیدمان دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید.

نکته‌ ای که در زیبایی دکوراسیون منزل در استفاده از فرش زرد رنگ مد نظر است این است که فرش گرد زرد رنگ را در دکوراسیون هایی استفاده کنید که فضای اطراف مبلمان و دیوار ها خالی باشد.

امروزه کارخانه تولید فرش، فرش هایی با تعداد شانه ۱۵۰۰ با تراکم ۴۵۰۰ را تولید می‌ کنند و تعداد رنگ این فرش های زرد رنگ ۸ رنگ واقعی است؛ زمینه زرد رنگ این فرش ها باعث خارق العاده شدن فرش و دکوراسیون منزل شما می شود.

استفاده از فرش زرد در دکوراسیون داخلی

در استفاده از فرش زرد در خانه خود بهتر است از پرده های کرم رنگ استفاده کنید و مبلمان خود را به رنگ طوسی برگزینید. در انتخاب کوسن بر روی مبلمان طوسی و هماهنگ کردن آن با فرشهای رنگ زرد، بهترین رنگ ترکیب یاسی و زرد رنگ است. اگر در انتخاب وسایل در فرش های زرد رنگ دقت کنید باعث می‌ شود انرژی به شما انتقال یابد و فضای منزلتان صمیمی تر شود.

 قیمت فرش ‌های زرد

قیمت فرش ‌های زرد رنگ بسته به نوع جنس نخ به کار رفته در آن ها متفاوت است. مثلاً فرش های آکریلیک دارای قیمت بیشتر و فرش های پلی استری و پلی پروپیلن از قیمت کمتری برخوردار هستند.

مثلاً فرش اکریلیک ۶ متری ماشینی دارای قیمتی در حدود یک میلیون و سیصد می‌باشد.

استفاده از فرش زرد رنگ در دکوراسیون اتاق کودکان

استفاده از فرش‌هایی با رنگ زرد و اتاق کودکان دلبند شما احساس شادی می دهد. این فرش‌های زیبا با دیوارهای طوسی و یا صورتی ترکیب زیبایی را به وجود می آورند. در استفاده از این فرش در دکوراسیون داخلی اتاق کودک از وسایل رنگارنگ استفاده کنید تا زیبایی شگفت انگیز این فرش‌ های خوش رنگ به چشم بیاید.