خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه را با ما تجربه کنید

خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه

انواع گلیم فرش ها

گلیم فرش ها به طور کلی به دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند:

  1. گلیم فرش های سنتی
  2. گلیم فرش های ماشینی

گلیم فرش های سنتی در اقوام مختلف به دست بانوان هنرمند ایلیاتی یا روستایی بافته می شود و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. طرح و رنگ های این گلیم فرش ها بسیار زیبا و طبیعی می باشند و شما را به یاد دشت های سرسبز این مناطق خواهند انداخت. گلیم فرش های ماشینی توسط کارخانه ها بافته می شوند و نسبت به نوع سنتی آن از تنوع بیش تر برخوردار می باشند. فروشگاه فرش جانان  ارائه دهنده گلیم فرش به صورت مستقیم از کارخانه می باشد. این ارائه مستقیم نقش واسطه ها را کم رنگ تر کرده و سبب کم تر شدن هزینه‌ها می‌شود.

خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه و کاربرد گلیم فرش های ماشینی

خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه علاوه بر پرداخت قیمت کم تر، سبب خواهد شد که شما کالایی با اصالت را خرید کنید و از خرید خود اطمینان داشته باشید. فرش جانان فروشگاهی است که شما می توانید در آن  اقدام به خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه کنید و با این خرید تجربه تازه ای در حیطه خرید فرش داشته باشید. خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه سبب می شود که شما فرشی را خریداری کنید که از نفوذ آلودگی جلوگیری خواهد کرد و بوی نامطبوعی در این فرش ایجاد نخواهد شد.

پرز دهی این نوع قالی ها نسبت به سایر نمونه ها کم تر می باشد و شما می توانید از آن ها در مکان های مختلف خانه استفاده کنید. به این منظور حتی در اتاق خواب و آشپزخانه می توان از این نوع فرش استفاده کرد. فرش جانان دارای این قابلیت می باشد که بتوان آن را در مکان های مختلف استفاده کرد. یکی دیگر از ویژگی های این فرش، ضد حساسیت بودن آن می باشد که اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

ویژگی های کارخانه دارای ویژگی فروش مستقیم گلیم فرش

این کارخانه دارای ویژگی های بسیار مهمی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. لازم به ذکر است که کارخانه ای که اقدام به فروش مستقیم گلیم فرش می نماید باید حتما این ویژگی ها را دارا باشد. خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه به ویژگی زیر بیش از همه نیازمند است.

این خرید نیازمند این است که در این کارخانه تنوع بسیار زیادی وجود داشته باشد و هیچ مشکلی از این نظر وجود نداشته باشد. تعدا این تولیدات باید در حد مناسبی قرار داشته باشد و شما به خوبی باید بتوانید نیاز خود را با خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه تامین کنید. در غیر این صورت خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه ذکر شده اصلا به صرفه نخواهد بود. گلیم فرش هایی که توسط این کارخانه ها به فروش می رسند، باید دارای شرایط و ویژگی هایی باشند که باید به دقت آن ها را بررسی کرد. یکی از مهم ترین این موارد جنس این گلیم فرش ها می باشد که حتما باید به خوبی بررسی شود. تولیدات این کارخانه ها نیابد فقط به صورت عرضه مستقیم باشد و خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه نباید تنها راه کسب درآمد این کارخانه باشد. در غیر این صورت باید به اعتبار این کارخانه و اصالت فرش های آن شک کرده و از آن خرید ننماید. یکی دیگر از راه های تشخیص اصالت خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه، دارا بودن شعبه های دیگر در سطح شهر تهران یا شهرهای دیگر می باشد. با این اره شما می توانید با اطمینان بیش تری خرید مستقیم گلیم فرش از کارخانه را انجام دهید.