خرید فرش ماشینی آبی

خرید فرش ماشینی آبی

اگر چه همه ی شما دوستان امروزه انواع فرش ها را دیده اید و با مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنایی دارید اما ممکن است در زمینه فرش ماشینی آبی سوالات دیگری نیز داشته باشید. مثلا اینکه: این فرش را از چه سایتی می توان با بهترین خدمات خریداری کرد؟ آیا این سایت گزینه مناسبی برای خرید و فروش این فرش است؟ فرش های جانان نسبت به سایر فرش ها چه ویژگی هایی دارند؟ مزیت آن ها چیست و یا اینکه از چه نوع نخ هایی ساخته شده اند؟ و سوالاتی از این قبیل. برای اینکه به جواب تمامی سوالات خود در زمینه فرش ماشینی آبی از سایت جانان برسید و بتوانید بهترین های این فرش را خریداری کنید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

همانطور که می دانید امروزه به دلیل بالا رفتن هزینه ها دیگر کمتر کسی می تواند مانند گذشته از فرش های دست بافت استفاده کند.  این فرش ها  همانطور که از نام آن ها مشخص است دیگر مانند فرش های دست بافت با دست بافته نشده اند بلکه این نوع از فرش ها به وسیله بهترین نوع از دستگاه آلات تولید می شوند که به دلیل تنوع زیاد شما با هر نوع نخی که مد نظر داشته باشید می توانید آن ها را خریداری کنید.  بسیاری از افراد مخصوصا روانشناسان و کسانی که در زمینه دکور کار می کنند بر این باور هستند افرادی که در اتاق و یا منزل خود از فرش ماشینی آبی استفاده می کنند دارای خلق و خوی نرم تری هستند در حقیقت این نوع رنگ دارای آرامش است و جلوه ای شیک و زیبا به خانه شما می دهد.

شاید برای برخی از شما سوال پیش بیاید که آیا فرش ماشینی آبی در گذشته نیز وجود داشته است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اگر به تاریخچه این نوع از فرش ها نگاهی بیندازید خواهید دید که اولین فرش های تولید شده مربوط به ایران هستند و اولین نوع این فرش ها در سال 1353 وارد بازار شده است.

yashar-web-abi

انواع و ویژگی های فرش ماشینی آبی چیست؟

بهتر است قبل از اینکه به خرید بروید به سایر وسایل محیط مورد نظر خود و حتی متراژ محیط مورد نظر نگاهی بیندازید تا بتوانید راحت تر نوع و اندازه فرش ماشینی خود را انتخاب کنید. شاید بارها شنیده باشید که می گویند این فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550 است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که منظور آن ها چیست؟ منظور از این اعداد یعنی اینکه تعداد رنگ به کار رفته در فرش چقدر است در این نوع فرش 8 رنگ به کار رفته است. اگر چه قیمت آن ها نسبت به نوع 700 شانه کمتر است اما به این معنی نیست که زیبایی ندارند. شما می توانید فرش ماشینی خود را 700 شانه با تراکم 2550 و یا  1200 با تراکم 3600 و غیره خریداری کنید.

 

به طور کلی شما این نوع فرش ها را به راحتی می توانید از شرکت فرش جانان خریداری کنید چرا که اگر این فرش مورد پسند شما نبود می توانید آن را بازگردانید زیرا کلیه فرش های شرکت فرش جانان  دارای ضمانت است،  یکی از مزیت های فوق العاده فرش ماشینی آبی  از سایت جانان این است که شما نگران سرمایه خود نیستند چرا که کلیه فرش های شرکت فرش جانان با 36 ما گارانتی به فروش می رسد. همانطور که گفتیم فرش های ماشینی انواع مختلفی دارند که شما بنا به سلیقه خود می توانید آن ها را خریداری کنید. یادتان باشد که این نوع  فرش محیطی دنج و آرام را به خانه شما هدیه می دهد.