خرید بدون واسطه فرش و مزیت های آن

فرش

‌ خرید بدون واسطه فرش باعث می شود که تهیه ی فرش به یکی از لذت بخش ترین کارها تبدیل شود. فرش برای هر خانه ای لازم است و هر کس برای فضای منزل خود نیاز دارد که فرش تهیه کند. در حقیقت برای شروع زندگی در خانه با هر ابعادی که باشد، فرش باید تهیه شود. با خرید بدون واسطه‌فرش به راحتی می توانید یکی از مهم ترین مراحل در جهت تجهیز منزل خود را به آسانی انجام دهید.

روش های مختلفی برای تهیه فرش وجود دارد. در واقع از آن جا که نیاز به فرش در محیط های مختلف خانگی، اداری و عمومی حس می شود، مرکز های متعددی برای ارائه ی فرش های متنوع با کاربری های متفاوت نیز بوجود آمده اند.

در بین روش های متعدد موجود جهت تهیه ی فرش، استفاده از طرح خرید بدون واسطه‌فرش می تواند بهترین گزینه باشد. با این کار در واقع پروسه ی رسیدن فرش از کارخانه به فروشگاه و بعد هم رسیدن به دست مشتری را کوتاه‌تر می کنید.

فروشگاه های زیادی از ابتدایی ترین سال های تولید فرش در ایران مشغول به ارائه ی انواع فرش به مشتریان می باشند. اما رفته رفته با گسترش یافتن تولید، پروسه ی رسیدن فرش به دست مردم کمی طولانی تر شد.

وجود واسطه های زیاد در این مراحل باعث شد تا ناخودآگاه تاثیراتی بر قیمت محصولات هم بگذارد. در واقع  زمانی که فرش چندین مرحله بین فروشگاه ها بگردد و بعد به دست مشتری برسد، باید هزینه های اضافه شده از جمله هزینه ی حمل و نقل، هزینه ی اجاره ی مغازه و نیز دیگر هزینه های جانبی را بر روی فرش حساب کنند. این موضوع امری طبیعی است چرا که در هر مرحله افراد نمی خواهند ضرری را متقبل شوند.

 

چگونه خرید بدون واسطه فرش را انجام دهیم؟

اگر شما هم از معتبر نبودن فروشگاه های ارائه دهنده ی فرش مطمئن نیستید و می خواهید خرید بدون واسطه فرش را بخواهید انجام دهید، ما به شما فروشگاه هایی را پیشنهاد می کنیم که امتحان خود را پس داده باشند. یعنی در حقیقت فروشگاه هایی که سابقه ی درخشانی در زمینه ی فروش انواع فرش و قالی دارند، می توانند بهترین جا برای خرید فرش باشند.

برخی سوال می کنند که چگونه می توان خرید بدون واسطه فرش داشته باشیم. در پاسخ باید بگوییم که فروشگاه های بزرگ و مراکز معتبر زیادی وجود دارند که فرش را بدون واسطه از کارخانه فرش ماشینی تهیه می کنند و برای مشتریان خود ارائه می کند. ضمانت کیفیت و اصالت فرش از مهم ترین موضوعات در خرید بدون واسطه فرش می باشند. خرید فرش از فروشگاه هایی که نمی توانند ضمانت کافی برای کیفیت محصولات خود داشته باشند، کار درستی نخواهد بود. چرا که در صورت ایجاد مشکل در فرش، شما نمی توانید مشکل را به فروشگاه و کارخانه بازگو نمایید.

تا چند سال پیش که فقط خرید به صورت حضوری امکان پذیر بود، تهیه فرش بدون واسطه هم تنها به شکل حضوری در فروشگاه های اصلی قابل انجام بود.

 

اما حالا به لطف تکنولوژی و فضای مجازی، امکان خرید بدون واسطه‌فرش به صورت غیر حضوری نیز فراهم شده است. شاید برخی بگویند مگر می توان خرید بدون واسطه را از فضای مجازی انجام داد. باید بگوییم بله وب سایت همین فروشگاه هایی که پیش از این تنها به شکل حضوری در ارائه ی انواع فرش و قالی فعالیت داشتند، حالا از طریق وب سایت خود همان محصولات را به شکل آنلاین نیز به فروش می رسانند. کار مردم و متقاضیان خرید‌بدون‌وا‌سطه‌فرش با این روش بسیار آسان شده و آن ها می توانند با ورود به وب سایت این فروشگاه ها، فر‌‌ش مورد نظر را بدون‌واسطه سفارش داده و در محل تحویل بگیرند.