بهترین راهنمای چیدمان دکوراسیون با فرش سبز

جانان

رنگ ها می توانند در دکوراسیون منزل تاثیرات شگفت انگیزی را ایجاد کنند. رنگ سبز که سرشار از انرژی می باشد، گزینه ای شگفت انگیز برای دکوراسیون می باشد. البته مطالعه و بررسی راهنمای چیدمان دکوراسیون با فرش سبز می تواند به طرز صحیحی به شما در استفاده از فرش سبز برای تکمیل نمودن دکوراسیون منزل خود کمک خواهد نمود. خوشبختانه به دلیل افزایش تکنولوژی ها و پیشرفت فضای مجازی دسترسی به راهنمای چیدمان دکوراسیون با فرش سبز را بسیار آسان نموده است.
با وبلاگ جانان کارپت در ادامه همراه باشید.

در ادامه ما نیز سعی نموده جزئیاتی دقیق به عنوان راهنمای چیدمان دکوراسیون با فرش سبز برای شما گردآوری کنیم تا با خیال راحت از فرش سبز رنگ در منزل خود بهره مند شوید.

جزئیات چیدمان‌‌ دکوراسیون با فرش سبز

تناژ رنگی سبز:

در ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید کدام تناژ رنگی سبز را مورد استفاده قرار دهید. رنگ سبز در تناژهای مختلف می تواند بهترین گزینه برای فرش منزل شما به حساب آید. اما باید این را در نظر بگیرید که باید چیدمان‌ دکوراسیون با فرش سبز را هم در گوشه ای از ذهن خود داشته باشید. چرا که فرش تنها گزینه ای از دکوراسیون به حساب می آید. از تناژهای روشن رنگ سبز گرفته تا تناژ های تیره، می توانند در دکوراسیون متفاوت و زیبایی را ایجاد کنند.

ست کردن فرش سبز با رنگ های دیگر:

در چیدمان دکوراسیون با فرش سبز موضوعی که مطرح می باشد، توانایی افراد در ست کردن فرش سبز با دیگر اجزای منزل است. ست کردن فرش سبز با رنگ های دیگر کار چندان دشواری نیست. رنگ سبز می تواند با رنگ های گوناگونی ست شود و دکوراسیون جذابی را برای شما ایجاد کند. حال در ادامه نحوه ی چیدمان دکوراسیون با فرش سبز را بیشتر توضیح خواهیم داد:

فرش سبز در کنار رنگ سورمه ای:

اگر قصد چیدمان دکوراسیون‌ با فرش سبز را دارید، می توانید دیگر اجزای بکار رفته در دکوراسیون را با رنگ سورمه ای انتخاب نمایید. در واقع ترکیب فرش سبز با مبلمان به رنگ سورمه ای می تواند بسیار دلنشین باشد. حتی می توانید بخشی از دیوار منزل خود را همرنگ با رنگ های مکمل نمایید. یعنی می توانید دیوار بخشی از خانه ی خود را به رنگ سورمه ای انتخاب نمایید تا با فرش سبز همخوانی داشته باشد.

فرش سبز و چیدمان‌ سفید:

برای آن که فضای خانه خود را با رنگ های سرد جذابتر نمایید و همزمان چیدمان‌ دکوراسیون با فرش سبز را تکمیل نمایید، می توان سفید را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کنید. سفید می تواند حس پاکی و شادابی برای اهالی خانه تداعی کند. فرش سبز هم در کنار آن یادآور طبیعت، سلامتی و تندرستی می باشد. شاید برای استفاده از برخی رنگ ها در چیدمان منزل محدودیت هایی وجود داشته باشد. اما باید گفت که استفاده از رنگ سفید برای تکمیل چیدمان‌‌‌ دکوراسیون با فرش سبز می تواند بدون محدودیت صورت گیرد.

کمی با جسارت باشید!

شاید بهتر باشد کمی به سراغ رنگ های جسورانه برای تکمیل چیدمان‌ دکوراسیون با فرش سبز نمایید. یعنی به جای آن که به سراغ رنگ های سرد مثل مفید و خاکستری بروید، رنگ نارنجی را جایگزین کنید. با این کار می توانید جسارت خود را برای تغییر فضای منزل نشان دهید. البته برخی تصور می کنند که ترکیب دکوراسیون با فرش سبز به همراه رنگ نارنجی تنها برای جوانترها مناسب است. اما باید بگوییم که استفاده از رنگ نارنجی برای تکمیل نمودن چیدمان‌دکوراسیون با فرش‌سبز حتی برای فضاهایی که بزرگترها در آن حضور دارند هم می تواند گزینه ی مطلوبی باشد. شاید تنها باید میزان استفاده از آن را کاهش داد. یعنی تنها چندین عضو کوچک از دکوراسیون با فرش سبز را به رنگ نارنجی انتخاب نمود.