آشنایی فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه نما

فرش

این روزها دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف مانند دکوراسیون خانه ها و حتی اداره ها رو به سوی مدرنیته حرکت می کنند. فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه نما از جمله مناسب ترین فرش هایی است که برای محیط های مدرن می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.در ادامه با ما در فرش جانان همراه باشید

در واقع پیشرفت در عرصه ی تولید فرش و قالی باعث شده تا فرش های جذابی تولید شود که پاسخگوی سلیقه ی تمام مردم باشد. یعنی حالا دیگر با وجود تولید فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه نما حتی فضاهای بسیار مدرن هم مزین به فرش شوند.

در بین فرش های مدرن و امروزی، فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه نما مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. شاید بتوان گفت ویژگی ها و جذابیت های خاص این نوع فرش باعث توجه بالای مردم شده است.

ویژگی ها و مزیت های فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما

طرح خاص اینگونه فرش ها باعث شده تا نمای آن ها جذابتر از فرش های دیگر شود. اگر می خواهید در منزل خود هم صاحب یک فرش مدرن باشید و هم چیزی شبیه به قالی های سنتی در منزل خود داشته باشید، خرید فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما بهترین انتخاب برای شما می باشند. چرا که به دلیل شستشوی سطح این گونه فرش ها با ماده ای خاص به نام هیپروکلریک کلسیم، سطح آن ها شبیه به فرش و قالی های سنتی خواهد شد. این موضوع خود یک حسن مهم فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما می باشد.

از مزیت های دیگر فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما می توان به سبک بودن و ظریف بودن آن اشاره نمود. البته شایان ذکر است که با وجود سبک بودن، دوام بسیار زیادی نیز دارد. یعنی تنها در ساخت آن به ظاهر توجه نشده و میزان دوام نخ های بکار رفته در آن هم از اهمیت والایی برخوردار است.

فرش

 

قرار دادن فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما در کنار مبلمان سنتی می تواند حس نوستالژی شگفت انگیزی را ایجاد نماید. همچنین می توانید گوشه ای از اتاق منزل خود را با فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه نما بپوشانید.

در واقع هر بخشی از خانه ی خود که دارای دکوراسیون مدرن می باشد را هم می توانید با اینگونه از فرش ها بپوشانید. یعنی در آشپزخانه هایی هم که کابینت و لوازم لوکس و مدرن دارند هم می توانید از این فرش ها استفاده کنید.

ارزش بالای فرش‌های وینتیج

ارزش بالای فرش های وینتیج یا همان فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما باعث شده تا حتی از آن به عنوان یک قالی شکیل و قیمتی برای ساخت تابلو فرش هم استفاده نمایند.

جنس نخ خاب این فرش ها از آکریلیک هیت ست شده می باشد. در ضمن نرمی و لطافت فرش های وینتیج نیز به دلیل پنبه ی به کار رفته در پود آن می باشد.

اگر قصد دارید فرش های عتیقه را در منزل خود قرار دهید اما نگران قیمت آن ها هستید، می به شما خرید فرش مدرن طرح کهنه یا کهنه‌نما را پیشنهاد می کنیم. چرا که  نه تنها صاحب یک فرش به زیبایی فرش های عتیقه خواهید شد، بلکه طرح و نقش آن ها فضای خانه ی شما را مدرن تر خواهند کرد.

برای خرید این نوع فرش می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری اقدام نمایید. کارخانه های مختلفی در حوزه ی تولید اینگونه از فرش ها فعالیت می نمایند. بنابراین شما می توانید از فروشگاه های متنوع موجود در شهرهای مختلف نسبت به خرید ای فرش های زیبا و جذاب اقدام نمایید.

برای خرید غیر حضوری هم می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید. یعنی بدون نیاز به حضور در فروشگاه، سفارش خود را ثبت نمایید و فرش مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.