مقالات فروشگاه

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی

بهترین رنگ از میان دستههای رنگی برای اتاق نشیمن آبی فیروزهای روشن و آبی آسمانی و سفید میباشد. دلیل این موضوع ایجاد حس آرامش و کاهش هیجانات درونی بدن است، به خصوص این که میهمانان شما باید در محیطی قرار بگیرند که حس اطمینان و آرامش برای آنها تداعی شود. بهتر است در استفاده از رنگ آبی برای نشیمن زیاده روی نشود؛ چون سردی بیش از حد محیط را در پی دارد. مبلمان خود را همگام و همراه با رنگ دیوارها ست کنید. بدین صورت که اگر از رنگ آبی فیروزه ای استفاده کردید، یعنی به سمتِ رنگهایی راه پیدا کردهاید که چیدمان شما حال و هوای کلاسیک به خود میگیرد. مبلمان استیل با پارچه های طرح دار به رنگ فیروزه ای وهماهنگ با زمینه فرش، مکمل این اتاق نشیمن خواهند بود.

اگر بخواهید سبک مدرن را در خانه حفظ کنید و در کنار آن از تاثیر رنگ آبی در دکوراسیون بهره ببرید، بهترین پیشنهاد استفاده از دسته رنگهای آبی تیره در فرش است. آبی کاربنی و سرمهای زمینه فرش و مبلمان راحتی سفید یک ترکیب بی نظیر پدید میآورد. استفاده از ترکیب سفید و آبی تیره در اتاق نشیمن حس نظم و یکپارچه بودن محیط را به میهمان و مخاطب شما القا میکند.

کاغذ دیواری با پترن آبی ( الگوهایی که در آن رنگهای آبی به کار رفته است )، رنگ کردن دیوار، استفاده از دیوار پوشها، پردهها و موارد این چنینی نیز روشهایی هستند که شما میتوانید محیط را همراه با مبلمان و فرش به رنگ مورد نظر (رنگ آبی در این مطلب ) بیارایید.

آدرس دفتر مرکزی

تهران، خیابان چمران، خیابان جلال آل احمد غرب، بعد از خیابان گیشا، ساختمان مهرگان، طبقه پنجم، واحد 12

آدرس کارخانه

کاشان- آران و بیدگل- شهرک صنعتی هلال تلفن : 03154760860

Phone 021 - 88255069